Helsinki, pääkonttori ja varasto

  • Teerisuonkuja 5, 00700 Helsinki
  • Puhelin: (09) 350 52 20
  • Faksi: (09) 350 52 240
  • Avoinna arkisin 8:00-16:00
  • Henkilökohtaiset sähköpostit: etunimi.sukunimi@tammiholma.fi
  • Myynnin sähköposti: myynti@tammiholma.fi
  • Y-Tunnus 01147207
  • VAT FI01147207

 

Kylpyhuonekalusteiden noutovarasto

  • Hakkilankaari 1, 01380 Vantaa, ovet 3 ja 4
  • Noudettavissa vain etukäteen tilatut tuotteet

 

Tietosuoja

Tammiholman käyttämien asiakas- ja kumppanuustietoja sisältävien henkilörekisterien tietosuojaselosteet löydät tästä:
Asiakasrekisteri
Laskutusrekisteri
Kumppanit
Prospektit
Sähköpostilista

Tietosuojavastaava 044 537 6078

Laskutusosoite

Verkkolaskuosoite 003701147207
Välittäjä (Liaison Technologies) 003708599126

Teollisuusimuri- ja rakennuskonemyynti

Kimmo Puro
Puh. (09) 350 52 20
Gsm. 0400517799
kimmo.puro@tammiholma.fi
Jussi Kirjavainen
Puh. (09) 350 52 20
Gsm. 040 501 2687
jussi.kirjavainen@tammiholma.fi
Jaakko Kirjavainen
Puh. (09) 350 52 20
Gsm. 040 669 4869
Henrik Hollsten (Niemeläntie 3, 20780 Kaarina)
Gsm. 0400 770 295
henrik.hollsten@tammiholma.fi
Janne Manner (Jyväskylä)
Gsm. 045 114 1944
janne.manner@tammiholma.fi
Vesa Korvola (Pohjanmaa)
Gsm. 040 088 2078
vesa.korvola@tammiholma.fi
Mika Jaara (Pohjois-Suomi)
Gsm. 040 621 6789
mika.jaara@tammiholma.fi
Heidi Lamberg (Markkinointisuunnittelija)
Puh. (09) 350 52 20

Laitossiivouskonemyynti

Jarmo Hiltunen
Gsm. 040 753 5080
jarmo.hiltunen@tammiholma.fi
Antti Kärkkäinen (Uusimaa ja Itä-Suomi)
Gsm. 040 664 6545
antti.karkkainen@tammiholma.fi
Eero Puro (Uusimaa ja Länsi-Suomi)
Gsm. 040 748 6068
eero.puro@tammiholma.fi
Vesa Korvola (Pohjanmaa)
Gsm. 040 088 2078
vesa.korvola@tammiholma.fi
Mika Jaara (Pohjois-Suomi)
Gsm. 040 621 6789
mika.jaara@tammiholma.fi
Jaakko Kirjavainen (Adlatus-robotit)
Puh. (09) 350 52 20
Gsm. 040 669 4869

Teollisuussiivouskonemyynti

Jarmo Hiltunen
Gsm. 040 753 5080
jarmo.hiltunen@tammiholma.fi

Keskusimurointi- kohdepoistolaite- ja pakokaasunpoistolaitemyynti

Petri Järvinen (koko Suomi)
Puh. (09) 350 52 20
Gsm. 0400 302 746
petri.jarvinen@tammiholma.fi
Vesa Korvola (Pohjanmaa)
Gsm. 040 088 2078
vesa.korvola@tammiholma.fi
Mika Jaara (Pohjois-Suomi)
Gsm. 040 621 6789
mika.jaara@tammiholma.fi
Jussi Kirjavainen
Puh. (09) 350 52 20
Gsm. 040 501 2687
jussi.kirjavainen@tammiholma.fi

Sisustustuotteet

Timo Tynkkynen
Puh. (09) 350 52 20
timo.tynkkynen@tammiholma.fi
Ari Savinainen (Etelä-Suomi)
Puh. (09) 350 52 20
ari.savinainen@tammiholma.fi
Mika Jaara (Pohjois-Suomi)
Gsm. 040 621 6789
mika.jaara@tammiholma.fi
Vesa Korvola (Pohjanmaa)
Gsm. 040 088 2078
vesa.korvola@tammiholma.fi
Janne Manner (Keski- ja Itä-Suomi)
Gsm. 045 114 1944
janne.manner@tammiholma.fi
Tove Lindberg (Myyntiassistentti)
Puh. (09) 350 52 20
tove.lindberg@tammiholma.fi

Huolto- ja Varaosat

Ari Backlund (Uusimaa) (Huoltopäällikkö)
Puh. (09) 350 52 20
Gsm. 040 746 8106
ari.backlund@tammiholma.fi
Mauno Ripatti (Uusimaa)
Puh. (09) 350 52 20
Atte Rautiainen (Uusimaa)
Puh. (09) 350 52 20

Toimitusjohtaja

Jussi Kirjavainen
Puh. (09) 350 52 20
Gsm. 040 501 2687
jussi.kirjavainen@tammiholma.fi

Varasto ja lähettämö

Janne Häkkinen (Varastopäällikkö)
Puh. (09) 350 52 20
Gsm. 040 843 9099
janne.hakkinen@tammiholma.fi
Jussi Kuronen
Puh. (09) 350 52 20
Olli Ohra
Puh. (09) 350 52 20
Sami Sanden
Puh. (09) 350 52 20

Kirjanpito

Pirjo Kuronen
Puh. 044 344 5732
pirjo.kuronen@tammiholma.fi

Jyväskylä

Janne Manner (Kirrinkuja 1, 40270 Palokka)
Puh. 045 114 1944

Turku

Henrik Hollsten (Niemeläntie 3, 20780 Kaarina)
Gsm. 0400 770 295
henrik.hollsten@tammiholma.fi

Oulu

Mika Jaara (Haaransuontie 8B 90240 Oulu)
Puh. 040 621 6789

Seinäjoki

Vesa Korvola (Tuottajankuja 1 A4, 60100 Seinäjoki)
Gsm. 040 088 2078