Helsinki, pääkonttori ja varasto

  • Teerisuonkuja 5, 00700 Helsinki
  • Puhelin: (09) 350 52 20
  • Faksi: (09) 350 52 240
  • Avoinna arkisin 8:00-16:00
  • Henkilökohtaiset sähköpostit: etunimi.sukunimi@tammiholma.fi
  • Myynnin sähköposti: myynti@tammiholma.fi
  • Y-Tunnus 01147207
  • VAT FI01147207

Tietosuojavastaava 044 537 6078

Laskutusosoite

Verkkolaskuosoite 003701147207
Välittäjä (Liaison Technologies) 003708599126

Teollisuusimuri- ja rakennuskonemyynti

Jussi Kirjavainen
Puh. (09) 350 52 20
Gsm. 040 501 2687
jussi.kirjavainen@tammiholma.fi
Mika Jaara (Pohjois-Suomi)
Gsm. 040 621 6789
mika.jaara@tammiholma.fi
Vesa Korvola (Pohjanmaa)
Gsm. 040 088 2078
vesa.korvola@tammiholma.fi
Kimmo Puro
Puh. (09) 350 52 20
kimmo.puro@tammiholma.fi
Henrik Hollsten (Kaarina)
Puh. (02) 212 0750
Gsm. 0400 770 295
henrik.hollsten@tammiholma.fi
Janne Manner (Jyväskylä)
Gsm. 045 114 1944
janne.manner@tammiholma.fi
Jaakko Kirjavainen (Uusimaa)
Puh. (09) 350 52 20
Gsm. 040 669 4869
Heidi Lamberg
Puh. (09) 350 52 20

Laitossiivouskonemyynti

Mika Jaara (Pohjois-Suomi)
Gsm. 040 621 6789
mika.jaara@tammiholma.fi
Vesa Korvola (Pohjanmaa)
Gsm. 040 088 2078
vesa.korvola@tammiholma.fi
Antti Kärkkäinen (Uusimaa ja itä-Suomi)
Gsm. 040 664 6545
antti.karkkainen@tammiholma.fi
Jarmo Hiltunen
Gsm. 040 753 5080
jarmo.hiltunen@tammiholma.fi
Ville Kujala (Uusimaa ja Länsi-Suomi)
Gsm. 040 707 1232
ville.kujala@tammiholma.fi

Teollisuussiivouskonemyynti

Jarmo Hiltunen
Gsm. 040 753 5080
jarmo.hiltunen@tammiholma.fi

Keskusimurointi- kohdepoistolaite- ja pakokaasunpoistolaitemyynti

Petri Järvinen (koko Suomi)
Puh. (09) 350 52 20
Gsm. 0400 302 746
petri.jarvinen@tammiholma.fi
Jussi Kirjavainen
Puh. (09) 350 52 20
Gsm. 040 501 2687
jussi.kirjavainen@tammiholma.fi
Vesa Korvola (Pohjanmaa)
Gsm. 040 088 2078
vesa.korvola@tammiholma.fi

Sisustustuotteet

Timo Tynkkynen
Puh. (09) 350 52 20
timo.tynkkynen@tammiholma.fi
Ari Savinainen (Itä-Suomi)
Puh. (09) 350 52 20
ari.savinainen@tammiholma.fi
Marika Koivunen (Länsi-Suomi)
Puh. (09) 350 52 20
marika.koivunen@tammiholma.fi
Mika Jaara (Pohjois-Suomi)
Gsm. 040 621 6789
mika.jaara@tammiholma.fi
Vesa Korvola (Pohjanmaa)
Gsm. 040 088 2078
vesa.korvola@tammiholma.fi
Tove Lindberg (Myyntiassistentti)
Puh. (09) 350 52 20
tove.lindberg@tammiholma.fi

Huolto- ja Varaosat

Ari Backlund (Uusimaa) (Huoltopäällikkö)
Puh. (09) 350 52 20
Gsm. 040 746 8106
ari.backlund@tammiholma.fi
Mauno Ripatti (Uusimaa)
Puh. (09) 350 52 20
Atte Rautiainen (Uusimaa)
Puh. (09) 350 52 20

Toimitusjohtaja

Kimmo Puro
Puh. (09) 350 52 20
kimmo.puro@tammiholma.fi

Varasto ja lähettämö

Janne Häkkinen (Varastopäällikkö)
Puh. (09) 350 52 20
Gsm. 040 843 9099
janne.hakkinen@tammiholma.fi
Jussi Kuronen
Puh. (09) 350 52 20
Olli Ohra
Puh. (09) 350 52 20
Jimi Aaltonen
Puh. (09) 350 52 20
Sami Sanden
Puh. (09) 350 52 20

Kirjanpito

Pirjo Kuronen
Puh. (09) 350 52 223
pirjo.kuronen@tammiholma.fi

Jyväskylä

Janne Manner (Ahjokatu 20, 40320 Jyväskylä)
Gsm. 045 114 1944

Turku

Henrik Hollsten (Niemeläntie 3 H, 20780 Kaarina)
Puh. 0400 770 295

Oulu

Mika Jaara (Oulu) (Haaransuontie 3, 90240 Oulu)
Gsm. 040 621 6789