Helsinki, pääkonttori ja varasto

  • Teerisuonkuja 5, 00700 Helsinki
  • Puhelin: (09) 350 52 20
  • Faksi: (09) 350 52 240
  • Avoinna arkisin 8:00-16:00
  • Henkilökohtaiset sähköpostit: etunimi.sukunimi@tammiholma.fi
  • Myynnin sähköposti: myynti@tammiholma.fi
  • Y-Tunnus 01147207
  • VAT FI01147207

 

Kylpyhuonekalusteiden noutovarasto

  • Hakkilankaari 1, 01380 Vantaa, ovet 3 ja 4
  • Noudettavissa vain etukäteen tilatut tuotteet

 

Tietosuoja

Tammiholman käyttämien asiakas- ja kumppanuustietoja sisältävien henkilörekisterien tietosuojaselosteet löydät tästä:
Asiakasrekisteri
Laskutusrekisteri
Kumppanit
Prospektit
Sähköpostilista

Tietosuojavastaava 044 537 6078

Laskutusosoite

Verkkolaskuosoite 003701147207
Välittäjä (Liaison Technologies) 003708599126

Teollisuusimuri- ja rakennuskonemyynti

Kimmo Puro
Puh. 0400 517 799
kimmo.puro@tammiholma.fi
Jussi Kirjavainen
Puh. 040 501 2687
jussi.kirjavainen@tammiholma.fi
Jaakko Kirjavainen
Puh. 040 669 4869
jaakko.kirjavainen@tammiholma.fi
Miika Huhtala (Länsi-Suomi)
Gsm. 0400 770 295
miika.huhtala@tammiholma.fi
Vesa Korvola (Pohjanmaa)
Gsm. 040 088 2078
vesa.korvola@tammiholma.fi
Janne Manner (Jyväskylä)
Gsm. 045 114 1944
janne.manner@tammiholma.fi
Mika Jaara (Pohjois-Suomi)
Puh. 040 621 6789
mika.jaara@tammiholma.fi
Heidi Lamberg (Markkinointisuunnittelija)
Puh. (09) 350 52 20

Laitossiivouskonemyynti

Antti Kärkkäinen, Myyntipäällikkö (Uusimaa ja Itä-Suomi)
Gsm. 040 664 6545
antti.karkkainen@tammiholma.fi
Eero Puro (Uusimaa ja Keski-Suomi)
Gsm. 040 748 6068
eero.puro@tammiholma.fi
Miika Huhtala (Länsi-Suomi)
Gsm. 0400 770 295
miika.huhtala@tammiholma.fi
Vesa Korvola (Pohjanmaa)
Gsm. 040 088 2078
vesa.korvola@tammiholma.fi
Mika Jaara (Pohjois-Suomi)
Puh. 040 621 6789
mika.jaara@tammiholma.fi
Jaakko Kirjavainen
Puh. 040 669 4869
jaakko.kirjavainen@tammiholma.fi

Teollisuussiivouskonemyynti

Antti Kärkkäinen, Myyntipäällikkö (Uusimaa ja Itä-Suomi)
Gsm. 040 664 6545
antti.karkkainen@tammiholma.fi

Keskusimurointi- kohdepoistolaite- ja pakokaasunpoistolaitemyynti

Petri Järvinen (Myyntipäällikkö)
Puh. (09) 350 52 20
Gsm. 0400 302 746
petri.jarvinen@tammiholma.fi
Vesa Korvola (Pohjanmaa)
Gsm. 040 088 2078
vesa.korvola@tammiholma.fi
Mika Jaara (Pohjois-Suomi)
Puh. 040 621 6789
mika.jaara@tammiholma.fi
Janne Manner (Keski- ja Itä-Suomi)
Gsm. 045 114 1944
janne.manner@tammiholma.fi
Miika Huhtala (Länsi-Suomi)
Gsm. 0400 770 295
miika.huhtala@tammiholma.fi
Jussi Kirjavainen
Puh. 040 501 2687
jussi.kirjavainen@tammiholma.fi

Sisustustuotteet

Timo Tynkkynen (Myyntipäällikkö)
Puh. (09) 350 52 20
timo.tynkkynen@tammiholma.fi
Ari Savinainen (Etelä-Suomi)
Puh. (09) 350 52 20
ari.savinainen@tammiholma.fi
Mika Jaara (Pohjois-Suomi)
Puh. 040 621 6789
mika.jaara@tammiholma.fi
Vesa Korvola (Pohjanmaa)
Gsm. 040 088 2078
vesa.korvola@tammiholma.fi
Janne Manner (Keski- ja Itä-Suomi)
Gsm. 045 114 1944
janne.manner@tammiholma.fi
Tove Lindberg (Myyntiassistentti)
Puh. (09) 350 52 20
tove.lindberg@tammiholma.fi

Huolto- ja Varaosat

Ari Backlund (Uusimaa) (Huoltopäällikkö)
Puh. (09) 350 52 20
Gsm. 040 746 8106
ari.backlund@tammiholma.fi
Joni Valkama (Uusimaa)
Puh. (09) 350 52 20
Atte Rautiainen (Uusimaa)
Puh. (09) 350 52 20

Toimitusjohtaja

Jussi Kirjavainen
Puh. 040 501 2687
jussi.kirjavainen@tammiholma.fi

Varasto ja lähettämö

Janne Häkkinen (Varastopäällikkö)
Puh. (09) 350 52 20
Gsm. 040 843 9099
janne.hakkinen@tammiholma.fi
Jussi Kuronen
Puh. (09) 350 52 20
Olli Ohra
Puh. (09) 350 52 20
Sami Sanden
Puh. (09) 350 52 20

Kirjanpito

Janne Rantanen
Puh. 044 344 5732
janne.rantanen@tammiholma.fi

Jyväskylä

Janne Manner (Kiilatie 2 B 2, 40320 Jyväskylä)
Puh. 045 114 1944
janne.manner@tammiholma.fi

Turku

Miika Huhtala (Niemeläntie 3, 20780 Kaarina)
Gsm. 0400 770 295
miika.huhtala@tammiholma.fi

Oulu

Mika Jaara (Haaransuontie 8 B, 90240 Oulu)
Gsm. 040 621 6789
mika.jaara@tammiholma.fi

Seinäjoki

Vesa Korvola (Tuottajankuja 1 A 4, 60100 Seinäjoki)
Gsm. 040 088 2078
vesa.korvola@tammiholma.fi