Helsinki, pääkonttori ja varasto

  • Teerisuonkuja 5, 00700 Helsinki
  • Puhelin: (09) 350 52 20
  • Faksi: (09) 350 52 240
  • Avoinna arkisin 8:00-16:00
  • Henkilökohtaiset sähköpostit: etunimi.sukunimi@tammiholma.fi
  • Myynnin sähköposti: myynti@tammiholma.fi
  • Y-Tunnus 01147207
  • VAT FI01147207

 

Kylpyhuonekalusteiden noutovarasto

  • Hakkilankaari 1, 01380 Vantaa, ovet 3 ja 4
  • Noudettavissa vain etukäteen tilatut tuotteet

 

Tietosuoja

Tammiholman käyttämien asiakas- ja kumppanuustietoja sisältävien henkilörekisterien tietosuojaselosteet löydät tästä:
Asiakasrekisteri
Laskutusrekisteri
Kumppanit
Prospektit
Sähköpostilista

Tietosuojavastaava 044 537 6078

Laskutusosoite

Verkkolaskuosoite 003701147207
Välittäjä (Liaison Technologies) 003708599126

Teollisuusimuri- ja rakennuskonemyynti

Kimmo Puro
Puh. (09) 350 52 20
Gsm. 0400517799
kimmo.puro@tammiholma.fi
Jussi Kirjavainen
Puh. (09) 350 52 20
Gsm. 040 501 2687
jussi.kirjavainen@tammiholma.fi
Jaakko Kirjavainen
Puh. (09) 350 52 20
Gsm. 040 669 4869
Miika Huhtala (Länsi-Suomi)
Gsm. 0400 770 295
miika.huhtala@tammiholma.fi
Vesa Korvola (Pohjanmaa)
Gsm. 040 088 2078
vesa.korvola@tammiholma.fi
Janne Manner (Jyväskylä)
Gsm. 045 114 1944
janne.manner@tammiholma.fi
Mika Jaara (Pohjois-Suomi)
Gsm. 040 621 6789
mika.jaara@tammiholma.fi
Heidi Lamberg (Markkinointisuunnittelija)
Puh. (09) 350 52 20

Laitossiivouskonemyynti

Antti Kärkkäinen, Myyntipäällikkö (Uusimaa ja Itä-Suomi)
Gsm. 040 664 6545
antti.karkkainen@tammiholma.fi
Eero Puro (Uusimaa ja Keski-Suomi)
Gsm. 040 748 6068
eero.puro@tammiholma.fi
Miika Huhtala (Länsi-Suomi)
Gsm. 0400 770 295
miika.huhtala@tammiholma.fi
Vesa Korvola (Pohjanmaa)
Gsm. 040 088 2078
vesa.korvola@tammiholma.fi
Mika Jaara (Pohjois-Suomi)
Gsm. 040 621 6789
mika.jaara@tammiholma.fi
Jaakko Kirjavainen (Adlatus-robotit)
Puh. (09) 350 52 20
Gsm. 040 669 4869

Teollisuussiivouskonemyynti

Antti Kärkkäinen, Myyntipäällikkö (Uusimaa ja Itä-Suomi)
Gsm. 040 664 6545
antti.karkkainen@tammiholma.fi

Keskusimurointi- kohdepoistolaite- ja pakokaasunpoistolaitemyynti

Petri Järvinen (koko Suomi)
Puh. (09) 350 52 20
Gsm. 0400 302 746
petri.jarvinen@tammiholma.fi
Vesa Korvola (Pohjanmaa)
Gsm. 040 088 2078
vesa.korvola@tammiholma.fi
Mika Jaara (Pohjois-Suomi)
Gsm. 040 621 6789
mika.jaara@tammiholma.fi
Jussi Kirjavainen
Puh. (09) 350 52 20
Gsm. 040 501 2687
jussi.kirjavainen@tammiholma.fi

Sisustustuotteet

Timo Tynkkynen (Myyntipäällikkö)
Puh. (09) 350 52 20
timo.tynkkynen@tammiholma.fi
Ari Savinainen (Etelä-Suomi)
Puh. (09) 350 52 20
ari.savinainen@tammiholma.fi
Mika Jaara (Pohjois-Suomi)
Gsm. 040 621 6789
mika.jaara@tammiholma.fi
Vesa Korvola (Pohjanmaa)
Gsm. 040 088 2078
vesa.korvola@tammiholma.fi
Janne Manner (Keski- ja Itä-Suomi)
Gsm. 045 114 1944
janne.manner@tammiholma.fi
Tove Lindberg (Myyntiassistentti)
Puh. (09) 350 52 20
tove.lindberg@tammiholma.fi

Huolto- ja Varaosat

Ari Backlund (Uusimaa) (Huoltopäällikkö)
Puh. (09) 350 52 20
Gsm. 040 746 8106
ari.backlund@tammiholma.fi
Mauno Ripatti (Uusimaa)
Puh. (09) 350 52 20
Atte Rautiainen (Uusimaa)
Puh. (09) 350 52 20
Joni Valkama (Uusimaa)
Puh. (09) 350 52 20

Toimitusjohtaja

Jussi Kirjavainen
Puh. (09) 350 52 20
Gsm. 040 501 2687
jussi.kirjavainen@tammiholma.fi

Varasto ja lähettämö

Janne Häkkinen (Varastopäällikkö)
Puh. (09) 350 52 20
Gsm. 040 843 9099
janne.hakkinen@tammiholma.fi
Jussi Kuronen
Puh. (09) 350 52 20
Olli Ohra
Puh. (09) 350 52 20
Sami Sanden
Puh. (09) 350 52 20

Kirjanpito

Janne Rantanen
Puh. 044 344 5732
janne.rantanen@tammiholma.fi

Jyväskylä

Janne Manner (Kiilatie 2 B 2, 40320 Jyväskylä)
Puh. 045 114 1944

Turku

Miika Huhtala (Niemeläntie 3, 20780 Kaarina)
Gsm. 0400 770 295
miika.huhtala@tammiholma.fi

Oulu

Mika Jaara (Haaransuontie 8 B, 90240 Oulu)
Puh. 040 621 6789

Seinäjoki

Vesa Korvola (Tuottajankuja 1 A 4, 60100 Seinäjoki)
Gsm. 040 088 2078