< Takaisin

PullmanErmator T8600F Automatic

Kuvaus


PullmanErmator T8600F Automatic (8,6 kW). Soveltuu keskusimuriksi rakennustyömaalle sekä suurille hiomakoneille raskaaseen käyttöön. Suodatinpuhdistuksen kompressori mukana toimituksessa. Yhdistettävissä esierottajan C5500 kanssa. T8600F Automatic imuri on varustettu hienosuodattimella, HEPA H13-suodattimilla sekä Longopac-muovisäkillä.

  • Teho 8600 W / 400 V
  • Paino 210 kg
  • Kapasiteetti 660 m3/h
  • Imuteho 28 kPa
  • Hienosuodatin-paketti
  • HEPA-suodatin H13
  • Suodattimen puhdistus (kompressori)
  • Letku ø 76 mm (10 m)
  • Mitat (p x l x k) 1200 x 760 x 1780 mm
  • Kompressori

Dokumentit


Avainsanat


rakennusimuri,

Ota yhteyttä

Yhteydenottolomake


 

Myynti

Jussi Kirjavainen
Puhelinnumero:
Sähköposti: jussi.kirjavainen@tammiholma.fi

Mika Jaara (Pohjois-Suomi)
Puhelinnumero:
Sähköposti: mika.jaara@tammiholma.fi

Janne Manner (Kiilatie 2 B 2, 40320 Jyväskylä)
Puhelinnumero:
Sähköposti: janne.manner@tammiholma.fi

Kimmo Puro
Puhelinnumero:
Sähköposti: kimmo.puro@tammiholma.fi

Jaakko Kirjavainen
Puhelinnumero:
Sähköposti: jaakko.kirjavainen@tammiholma.fi

Miika Huhtala (Länsi-Suomi)
Puhelinnumero: 0400 770 295
Sähköposti: miika.huhtala@tammiholma.fi

Vesa Korvola (Pohjanmaa)
Puhelinnumero: 040 088 2078
Sähköposti: vesa.korvola@tammiholma.fi