< Takaisin

Kiekens B192M-HEPA rakennusimuri

Kuvaus


Uuden asetuksen mukainen, M-luokituksella varustettu rakennusimuri. Soveltuu kuivalle pölylle, esim. betonipölylle.

  • HEPA-suodatin H13 (kasetti) 
  • 2 kpl 1000 W ohivirtausmoottoreita
  • Alipainemittari
  • Ilmansiirto 370 m3/h
  • Alipaine 21 kPa
  • Pölysäiliön tilavuus 70 litraa
  • Teflon-päällysteinen M-luokan hienosuodatin, tilavuus 70 litraa, pinta-ala 1,1 m2
  • Sisäänrakennettu karkeaerotin
  • Paino 47 kg
  • Vakiovarustesarja: suulake, käsiputki, letku 4m (50 mm), naarasliitin, urosliitin ja kartioliitin
  • Mitat (p x l x k) 960 x 530 x 900 mm


Katso tästä tarkemmat tiedot varustesarjasta.

 

Dokumentit


Avainsanat


B192, hepa, rakennusimuri,

Ota yhteyttä

Yhteydenottolomake


 

Myynti

Jussi Kirjavainen
Puhelinnumero:
Sähköposti: jussi.kirjavainen@tammiholma.fi

Mika Jaara (Pohjois-Suomi)
Puhelinnumero:
Sähköposti: mika.jaara@tammiholma.fi

Janne Manner (Kiilatie 2 B 2, 40320 Jyväskylä)
Puhelinnumero:
Sähköposti: janne.manner@tammiholma.fi

Kimmo Puro
Puhelinnumero:
Sähköposti: kimmo.puro@tammiholma.fi

Jaakko Kirjavainen
Puhelinnumero:
Sähköposti: jaakko.kirjavainen@tammiholma.fi

Miika Huhtala (Länsi-Suomi)
Puhelinnumero: 0400 770 295
Sähköposti: miika.huhtala@tammiholma.fi

Vesa Korvola (Pohjanmaa)
Puhelinnumero: 040 088 2078
Sähköposti: vesa.korvola@tammiholma.fi